Математика. 1 урок. Повторення. Лічба в межах 10. + та - в межах 10. Пряма, відрізок, промінь.

Обработка видео...


Математика 1 клас
Тема « Лічба предметів у межах 10.Вправи на засвоєння додавання і віднімання в межах 10.»
Мета :закріпити знання нумерації чисел першого десятка;формувати вміння додавати і віднімати в межах 10 на основі знань про наступне і попереднє число;розвивати логічне мислення ,увагу; виховувати інтерес до математики, бажання вчитися.
Обладнання:робочий зошит,малюнки,таблиця чисел,цеглинки LEGO.
Тип уроку: закріплення знань, урок-змагання
Хід уроку
Організаційний момент.

Пролунав дзвінок
Всім пора нам на урок
Встаньте всі рівненько
Привітайтеся гарненько.

Повідомлення теми уроку.
Сьогодні на уроці ми закріпимо вміння й навички виконувати додавання й віднімання чисел в межах 10, будемо вдосконалювати навички лічби в межах 10 для того, щоб в житті ми могли швидко лічити.У нас урок сьогодні незвичайний , урок – змагання. У нас буде дві команди. За правильну відповідь команда буде отримувати смайлик.

Робота над темою уроку.

1. Весела лічба ( показ відповідей математичними віялами)

У садок до годівниці
Прилетіли 3 синиці.
Потім ще два горобці
Скільки стало їх усіх? (5)

У Андрія шість книжок
А в Сашка чотири
Скільки книжечок усіх
Ви вже полічили? (10)

На травичці біля хати
Метушаться цуценята
Двоє білих наче сніг
П’ять чорненьких
Скільки всіх? (7)

На поличці 9 книг
Ігор взяв одну із них
Хто тепер сказати зміг
Скільки на полиці книг? (8)

2.Розминка
Назвати сусідів чисел :2 ,5 , 9.
(додаток 1)
3.Каліграфічна хвилинка.
Записати числа від 1 до 10 (під диктовку вчителя)

4.Естафета.
Розв’язування прикладів .(результати показують за допомогою цеглинок LEGO)
8-2= 3+1=
7+1 = 6-3=
6-1 = 6+1=
(додаток2)
5.Задача.
У зайчика була одна морквина і 3 капустини . Скільки овочів було у зайчика?
(додаток 3)
6.Робота в друкованому зошиті.

7.Загадка
Довговухий пострибайчик.
Відгадайте, хто це? (зайчик)
8.Скласти фігуру зайчика
за допомогою танграму.(додаток 4)
Підсумок уроку.Рефлексія .
Підрахунок смайликів .
Визначення переможця .